0(212)-909-2884 Giriş Yap
Başlıklı SMS ile Kurumsal İmajınızı Yükseltin

Başlıklı SMS ile Kurumsal İmajınızı Yükseltin

Bir ürünün birçok ikamesinin olduğu ve rekabetin kızgın olduğu pazarlarda, iyi bir kurumsal imajın mevcut firmaya katkısı oldukça fazladır. Kurumsal imaj; mevcut müşteri katkısına ek olarak, markanın ayakta durabilmesine ve varlığını devam ettirmesine destek sağlar. Kurumsal marka değerini arttırmanız, firmanız ve markanız için olumlu geri dönüşler sağlayacaktır.

Marka değerinizi arttırmanın en önemli yollarından biri şüphesiz gerekli reklam ve pazarlama kampanyalarına bütçe ayırmaktan geçer. Pazarlama kampanyaları düşünüldüğünde de en ekonomik yolla binlerce kişiye ulaşmanın temel yolu olan Toplu Mesaj Sistemi, firmalara birçok kolaylık sağlamanın yanında kurumsal imaj yükseltme imkânı da sunar.

Bir alıcı olarak size iletilen Toplu SMS’leri düşünün…. Rastgele oluşturulan bir numara üzerinden gelen mesajları mı yoksa bir kurumsal kimlik üzerinden gönderilen İsimli SMS mesajlarını mı ciddiye alırdınız? Hiç şüphesiz; İsimli SMS gönderimi herkesin ilk tercihi olacaktır.

Günümüzde markalar arası rekabet son derece önemli bir hal almıştır. Bu yüzden müşterilerinizle Toplu SMS Sistemi üzerinden iletişim kurarken rastgele oluşturulmuş bir telefon numarası yerine firmanızın adıyla başlıklı SMS gönderimi sağlamak; karşı tarafta güven duygusu oluşturmanın yanında markanızın müşteriler nezdinde tanınırlığının artmasına da katkı sağlayacaktır. Unutmamak lazım ki bir müşteri, iletişimi ve alışverişi her zaman güven duyduğu markalar üzerinden gerçekleştirir.

Kurumsal imaj denildiğinde müşteri memnuniyet oranı da akla gelen ilk etkenlerden biri. SMS Bilgilendirme Sistemi sayesinde müşterilerinizle her daim iletişimde kalabilir; firmanıza dair yaşanan son gelişmelerden ve mevcut pazarlama, promosyon, kampanya bilgilerinden anında haberdar olmalarını sağlayarak müşteri memnuniyetinizi de Toplu SMS Hizmeti aracılığıyla arttırabilirsiniz.

Ayrıca, markanızın bilinirliği için kesintisiz bir reklam iletişimi de şart. Doğru reklamla beraber, belirli aralıklarla düzenli etkileşimin sürdürülmesi kampanyanızın geçerliliği ve sürdürülebilirliği açısından da çok önemli. Hazırlamış olduğunuz reklam kampanyalarını doğru kitleye doğru araçla iletirseniz hedeflemiş olduğunuz dönüşleri almanız kolaylaşacaktır. Toplu SMS Gönderme Sistemi ile ekonomik ve hızlı bir şekilde reklam içeriklerinizi iletirken; Başlıklı SMS sayesinde, ileteceğiniz SMS’lerin gönderici kısmına isim bilgisi ekleyerek mesajlarınızı kurumsallaştırabilirsiniz.

Kurumsal imajınızı yükseltmek, müşterilerinizde güven duygusu yaratmak, müşteri memnuniyeti sağlamak, marka bilinirliğinizi arttırmak ve reklam kampanyalarınızı kolayca duyurmak istiyorsanız; Toplu Mesaj Gönderme Programı üzerinden Başlıklı SMS gönderimi gerçekleştirme seçeneğini deneyebilirsiniz. Sizin belirlediğiniz başlık üzerinden iletilecek olan Toplu SMS’leriniz ile müşterilerinizle aranızdaki bağı güvenle arttırın.

Müşterilerinizle aranızdaki iletişimi güvenle korumak için bize ulaşın, yarımcı olalım. İletişim bilgilerimiz için lütfen tıklayınız.ZorluSMS ile  Markanıza  Hız ve Değer Katın!
İş Ortaklığı Formu
İş Ortaklığı
Ara