0(212)-909-2884 Giriş Yap
En İyi Toplu SMS Firması

En İyi Toplu SMS Firması

En İyi Toplu SMS Firması bir takım kriterlere göre belirlenir ve bu kriterleri belirleyen toplu sms sisteminin yapısıdır.

Toplu SMS, çok sayıda kullanıcının cep telefonuna aynı anda otomatik SMS gönderme işlemime verilen isimdir. Toplu mesaj gönderimi müşterilerinize ulaşabilmenin en hızlı yoludur. Gerekli altyapı sağlandıktan sonra, kullanıcılar arasında metin mesajları aracılığıyla iletişim sağlanır. Donanımsal ve yazılımsal çalışmalar gerektiren bu sistemde; En İyi Toplu SMS Firması'nın belirlenebilmesi için altyapı çalışmalarının kalitesine, kullanımının kolaylığına, SMS sistemi'nin hızı ve güvenilirliği gibi birçok önemli kritere yer verilir.

En İyi Toplu SMS Firması Nasıl Seçilir?

Toplu SMS Firması tavsiyeleri nelerdir sorusuna verilebilecek en basit cevap firmanın güvenilir, kolay ve uygun fiyatlı hizmet sunan bir sisteme sahip olmasıdır. Ek olarak iyi bir Toplu SMS Firması, güçlü altyapı, müşteri memnuniyeti, kolay kullanım imkânı sunan web/mobil SMS paneli hizmeti ve teknik destek gibi özellikleri de içerisinde bulundurmalıdır. Ve tüm bunlara ek olarak;

1. Güvenlik Anlaşma sağlayacağınız toplu SMS şirketi’nin BTK’dan İşletmeci lisansına sahip olduğundan emin olmalısınız. Bu sayede, SMS gönderimlerinizi yasal olarak gerçekleştirebilirsiniz.

2. Otomatik SMS Gönderimi Toplu mesaj gönderimi gerçekleştirirken önemli olan etkenlerden biri de, SMS paneli içerisinde otomatik mesaj gönderim seçeneğinin olmasıdır. Otomatik gönderim, belirleyeceğiniz tarihte SMS’lerin iletilmesine imkân tanır.

3. Raporlama İşlemleri Raporlama seçeneği, gönderdiğiniz mesajların iletildi/iletilmedi raporlarına ulaşmanızı sağlar. Seçeceğiniz toplu SMS şirketi’nin sms paneli içerisinde raporlama seçeneği olmasına dikkat etmelisiniz.

4. Rehber ve Gruplama İşlemleri SMS paneli içerisinde rehber ve gruplama seçenekleri, mesaj gönderimi yaparken size kolaylık sağlar. Telefon rehberinizde bulunan tüm kişileri dilediğiniz gibi gruplayarak, mesaj gönderimlerinizi herkese göndermek yerine gruplara göre ayırabilirsiniz.

5. Kara Liste İşlemleri Sizden mesaj almak istemeyen alıcılar, veri tabanınızdan çıkma hakkına sahiptir. SMS Paneli içerisinde kara liste işlemlerinin olması, sizden kimlerin mesaj almak istemediğini görmenizi sağlar.

6. SMS API Mesaj gönderiminizi SMS APİ desteği ile gerçekleştirecekseniz, anlaşacağınız Toplu SMS Firması’nın altyapı desteğiyle beraber entegre olduğu yazılımların güçlü ve güncel olması size kolaylık sağlar.

Nasıl Belirlenir?

Toplu SMS Fiyatları, toplu sms firmalarına göre değişiklik göstermektedir. Toplu SMS Sistemi’nde kullanıcıların merak ettiği en önemli konulardan biri fiyatlar olarak görülüyor. Mevcut Toplu SMS Fiyatları, SMS şirketlerinin kendi bünyelerinde oluşturdukları fiyat politikalarına göre şekillenmektedir. İhtiyacınız olan SMS kredi miktarına göre Toplu SMS alımı gerçekleştirebilirsiniz.

Zorlu SMS'in Toplu SMS Paketlerini görmek için tıklayınız.ZorluSMS ile  Markanıza  Hız ve Değer Katın!
İş Ortaklığı Formu
İş Ortaklığı
Ara