0(212)-909-2884 Giriş Yap
Toplu SMS Sistemi

Toplu SMS Sistemi

Toplu SMS sistemi, birçok sektör için müşteriyle sürekli iletişim kurmanın önemli bir yoludur. Aynı zamanda Toplu SMS, çift taraflı bir iletişim yolu olduğundan; alıcıları da iletişim kanalına dahil ederek gönderici/alıcı arasında güvenli iletişimi sağlar.

Alıcıların ilgilendikleri kampanyaları, indirimleri sürekli takip etmesi veya yaklaşan randevularını akılda tutması çok meşakkatli ve zaman alıcı bir işlemdir. Bu noktada ise toplu sms gönderme işlemi; alıcılara her an hatırlatma yapılması, bilgi vermesi ve haberdar edilmesi açısından bütün sektörlerde azımsanamayacak bir yere sahiptir. Alıcıların ilgilendikleri kampanyaları, indirimleri sürekli takip etmesi veya yaklaşan randevularını akılda tutması çok meşakkatli ve zaman alıcı bir işlemdir. Bu noktada ise toplu sms gönderme işlemi; alıcılara her an hatırlatma yapılması, bilgi vermesi ve haberdar edilmesi açısından bütün sektörlerde azımsanamayacak bir yere sahiptir.

Toplu mesaj göndermek, kullanıcılarına mevcut müşteri potansiyelini korumak ve geliştirmek adına birçok avantaj sağlar. Mobil pazarlama alanındaki mevcut istatistikler de bu bilgiyi ispatlamaktadır. Yapılan araştırmalarda, 2021 yılında 48.7 milyon tüketicinin sevdiği markalardan SMS ile iletişim almayı kendi istekleriyle seçtiği görülmektedir. Doğrudan pazarlama söz konusu olduğunda, müşteri ve hizmet sağlayıcı arasında Toplu SMS pazarlamasından daha ekonomik ve güvenli bir kanal yoktur.

İnsanların %68’i iletilen metin mesajlarını kontrol etmenin, göndermenin veya cevaplamanın gün içerisinde telefonlarında en çok ilgilendikleri aktivite olduğunu söylüyor. İstatiksel bilgilerle hareket edecek olursak; toplu sms sistemi, pazarlama ve satış kampanyalarınızın belirlediğiniz hedef kitleye ulaşma ve görülme olasılığını çok büyük ölçüde arttırır. Bunun yanı sıra, toplu sms göndermek izne dayalı bir işlemdir ve bu da alıcıların pazarlama kampanyalarına katılım gösterme oranının artması anlamına gelmektedir. Başarılı bir toplu sms gönderme kampanyası, müşteri ve işletmeniz arasında karşılıklı olarak yararlı bir ilişki oluşturmaktadır.

Aynı zamanda toplu mesaj sistemi, minimum uğraşla binlerce kişiye ulaşmanın da en kolay yoludur. Toplu sms sistemi içerisinde mesaj göndereceğiniz kişi sayısında bir sınırlama olmaması nedeniyle, tek bir tuşla iletinizi hedef kitlenizle buluşturabilirsiniz. Toplu mesaj, gönderim hızı nedeniyle de iletilerinizi belirlediğiniz an göndermesiyle alıcılarınızla hemen iletişim kurmanızı da sağlar.

Pazarlama kampanyaları her sektör için belirli ücretlere tabiidir ve bu ücretlerin fiyatları seçilen araca göre de değişiklik göstermektedir. Bir mobil pazarlama aracı olan toplu sms sistemi, alıcılarınıza önemli detay, tarih ve bilgileri kısa sürede en ekonomik yolla duyurmanın yoludur.

En ekonomik tarifelerle toplu sms sisteminden yararlanmak için lütfen tıklayınız.ZorluSMS ile  Markanıza  Hız ve Değer Katın!
İş Ortaklığı Formu
İş Ortaklığı
Ara