0(212)-909-2884 Giriş Yap
SMS API Entegrasyonu İle Otomatik Mesaj Yollayın

SMS API Entegrasyonu İle Otomatik Mesaj Yollayın

SMS API NEDİR?

API (Application Programming Interface) yani Uygulama Programlama Arayüzü olarak adlandırılır.  İki uygulamanın entegre edilerek birbiriyle iletişime geçmesini sağlayan bir yazılım arayüzüdür.

SMS API NERELERDE KULLANILABİLİR?

Toplu SMS API hizmetini desteklediğimiz yazılımlardan yazdığınız yazılım dili ile uyumlu olanı kullandığınız takdirde her alanda kullanabilirsiniz. Toplu SMS API için kullanım alanları;

 • OTP SMS Doğrulama - Güvenli giriş için SMS/Doğrulama Kodu gerektiren platformlar,
  Sipariş durumu bilgilendirmesi için E-ticaret sitelerinde,
 • Kargo bilgilendirmesi için kargo şirketlerinde,
 • Devamsızlık ve sınav sonucu gibi bilgilendirmeler için okullar ve tüm eğitim kurumlarında,
 • Dinamik Cihaz Kullanan Firmalar (Soğutucu derecesindeki değişiklikleri otomatik bildirme gibi),
 • Bilgilendirme mesajları için Eczane programlarında,
 • Tahsilat ve borç bilgilendirmeleri için muhasebe programlarına,
 • Randevu hatırlatma ve değerlendirme anketi gönderimi için randevu programları gibi pek çok sektörde ve pek çok yöntem için Toplu SMS API sistemini kullanabilirsiniz.

SMS API NASIL KULLANILIR?

PHP, C#, PYTHON, ASP.NET, JAVA, DELPHI VE VISUAL BASIC dillerinde ve GO LANG SMS gönderme paketi ile oluşturmuş olduğumuz API örnek kod bloklarımızdan kendi yazılımınıza ya da programınıza kodlar ile birlikte size vermiş olduğumuz dört ana bilgiyi (müşteri numaranız, kullanıcı adınız, kullanıcı şifreniz ve onaylı SMS başlığınız) kullanarak entegrasyon işlemini tamamladıktan sonra sisteminizi otomatik SMS gönderimi için hazır hale getirebilirsiniz.

SMS API DESTEKLEYEN EKLENTİLER HANGİLERİDİR?

Toplu SMS API sistemini destekleyen Wordpress, WooCommerce, Opencart, Joomla ve Zoho, WHMCS olmak üzere altı eklentimiz bulunmaktadır. Eklentilerimizin kullanım alanları ;

 • Wordpress eklentimizi abonelik doğrulamalarında, Contact Form ve abonelerinize özel mesaj atmak için kullanabilirsiniz.
 • WooCommerce eklentimizi hem müşteri hem de yöneticiye tüm sipariş, stok ve üyelik durumlarında SMS ile bilgi ve otomatik bilgilendirme mesajları gibi seçenekler için kullanabilirsiniz.
 • Opencart eklentimizi ile müşterilerinizin sipariş ve kargo durumunu yönetici ve müşteriye otomatik SMS gönderimi gerçekleştirebilirsiniz.
 • Joomla eklentimiz ile müşterilerinize giriş doğrulama kodu, otomatik onay veya bilgi mesajları gönderebilirsiniz.
 • Zoho eklentimiz ile kayıtlı müşterilerinize tek tek ya da toplu SMS gönderebilirsiniz.
 • WHMCS eklentimiz ile sizden hosting, alan adı alan müşterilerinize sürekli olarak sipariş durumu hakkında bildirimde sağlayabilirsiniz.

Toplu SMS Api Fiyatları Nedir?

Toplu SMS paketi satın altığınızda bu paket dahilinde olan SMS hakkınızı hem we panel üzerinden SMS göndermek için hem de API üzerinden SMS yollamak için kullanabilirsiniz. Herhangi bir fiyat farkı bulunmaz ve aynı şekilde ücretlendirlir. SMS tarifeleri için Toplu SMS Api Fiyatları(https://www.zorlusms.com/toplu-sms-paket-fiyatlari) sayfamızı ziyaret ediniz.

Toplu SMS API desteğimiz hakkında ayrıntılı bilgi almak için iletişim sayfamız üzerinden bizlerle iletişime geçmeyi unutmayın.ZorluSMS ile  Markanıza  Hız ve Değer Katın!
İş Ortaklığı Formu
İş Ortaklığı
Ara