0(212)-909-2884 Giriş Yap
Toplu Mesaj Gönderme Programı

Toplu Mesaj Gönderme Programı

Toplu SMS gönderme programı; kurumsal, bireysel, siyasi, dernek gibi birçok alandan kullanıcısına SMS iletimi sağlayan önemli bir araçtır. Toplu mesaj programı ile tüm iletilerinizi anında alıcılarınızla buluşturabilir, mobil pazarlama ve bilgilendirme mesajlarınızı güvenle iletebilirsiniz.

Toplu Mesaj Gönderme Programı Kullanıcılarına Ne Sunar?

Eğer sıklıkla mobil pazarlama kampanyaları düzenliyor ya da kargo takip, tek kullanımlık şifre (OTP SMS), bilgilendirme mesajları gibi içeriklerle çok fazla SMS kullanımına ihtiyaç duyuyorsanız, her seferinde tek tek mesaj iletmek pek olası bir yol değil. Bu nedenle ZorluSMS olarak, toplu mesaj programına ihtiyaç duyan her kesimden alıcımız için kolay kullanım imkânı sunan panel içeriği ile Toplu SMS ihtiyaçlarına profesyonel ve güncel çözümler sunuyoruz.

1. Başlıklı SMS ile gönderim

SMS’lerinizin rastgele oluşan bir telefon numarası yerine kurumsal markanız ya da bireysel adınızla iletilmesi yalnızca toplu mesaj programı aracılığıyla mümkün olacak bir seçenektir. Başlıklı SMS itibarınızı yükselteceği gibi, alıcılarınızda da mesajın kimden iletildiğini görüntüleme imkânı sunar.

2. SMS Raporlama İmkânı

Panel içerisinde bulunan raporlama seçeneği ile mesajlarınızın son durumlarını görüntüleyebilir, iletilen ve iletilmeyen mesajlarınızın hangi gerekçelerle iletilmediğinizi öğrenme şansı yakalayabilirsiniz.

3. Ret Paket Desteği

Seçmiş olduğunuz ret paket imkânı ile veri tabanınızdan alıcılarınıza çıkış hakkı tanıyabilir, böylece alıcılar tarafından yaşanabilecek olası şikâyetlerin de önüne geçebilirsiniz.

4. Kara Liste İşlemleri

Kara liste desteği sayesinde sizden mesaj almak istemeyen kullanıcıları listeleyebilir, veri tabanınızı her daim güncel ve güvenli tutabilirsiniz.

5. Şablon Ekleme

Toplu SMS gönderme programı içeriğine kaydedeceğiniz hazır şablonlarınız ile mesajlarınızın gönderimini hemen gerçekleştirebilir, tekrar tekrar aynı mesajları yazma zahmetinden kurtulabilirsiniz.

6. İleri Tarihli Gönderim

Mesajlarınızın ileti tarihlerini önceden düzenleyebilir, gönderilmesi gereken tarihte SMS’lerinizi ayarlayarak zamandan tasarruf kazanabilirsiniz. Mesajınızı ister bir gün isterseniz de bir ay önceden ayarlayın, ayarladığınız tarih ve günde mesajlarınız iletilsin.

Toplu Mesaj Gönderme Programı Ücretsiz mi?

Bir programın bunca seçeneği sunarak ücretsiz binlerce ya da milyonlarca SMS vermesi, herkesin tahmin edebileceği gibi mümkün bir seçenek değildir. Her toplu mesaj firmasının kendi bünyesinde oluşturduğu fiyat politikalarına göre alım yaparak, SMS göndermeye başlayabilir ve panel içerisinde bulunan ek özelliklerden yararlanabilirsiniz.

ZorluSMS’in sizin için hazırladığı Toplu SMS fiyatlarını görmek için lütfen tıklayınız.ZorluSMS ile  Markanıza  Hız ve Değer Katın!
İş Ortaklığı Formu
İş Ortaklığı
Ara