0(212)-909-2884 Giriş Yap
Toplu SMS Göndermek İçin Birçok Sebebiniz Var

Toplu SMS Göndermek İçin Birçok Sebebiniz Var

Toplu SMS, dünyada ‘Bulk SMS’ adıyla bilinen ve mobil pazarlama kampanyalarında aktif olarak kullanılan terimin Türkçe karşılığıdır. Genellikle pazarlama alanında kullanılan bu yöntem, kullanıcıların telefonlarına kısa mesaj aracılığıyla ulaşarak iletişimi çift taraflı kolaylaştırmayı amaçlamak için kullanılmaktadır. Kurumsal firmaların ya da bireysel kullanıcıların tercih ettiği toplu sms sistemi sayesinde siz de birçok konuda avantaj sağlayabilirsiniz.

Mobil pazarlama kanalları arasında en ekonomik yoldur
Pazarlama kampanyalarınızı hedef kitlenize ulaştırmak için bir yol arıyorsanız, Toplu SMS Sistemi binlerce kişiye saniyeler içerisinde mesajınızı ulaştırma hızı yönünden hem en hızlı hem de en ekonomik yol olarak karşımıza çıkmaktadır. Toplu SMS gönderimi, mobil pazarlama kanalları arasında en etkili yöntemdir.

İnternet erişimi olmayan telefonlara bile mesajınızın iletilmesini sağlayarak hedef kitlenizi genişletir
Toplu SMS, internet erişimi olmayan telefonlara bile mesaj gönderimi gerçekleştirebildiğinden mesajınızın herkese ulaşmasını sağlar. Bu özelliği sayesinde Toplu SMS gönderimi, hem hedef kitlenizi genişletir hem de oluşturduğumuz kampanyalara olan geri dönüş oranını artırır.

Tek seferde binlerce kişiye ulaşmanızı sağlar
Toplu SMS, pazarlama ve bilgilendirme içerikli mesajlarınızın tek bir tuşla binlerce kişiye ulaşmasını sağlar. Bu sayede zaman ve emek tasarrufu sağlamanıza da yardımcı olur.

Hitaplı gönderim özelliği ile müşterilerinize kişisel hizmet sunmanızı sağlar
SMS paneli içerisinde bulunan hitaplı gönderim seçeneği, müşterilerinize ilettiğiniz her mesajda isimleriyle hitap etme imkânı sunar. İsimli sms gönderme seçeneği ile mesaj içeriklerini özelleştirebilir ve müşterilerinizin dikkatini mesaj içeriğine çekerek müşteri memnuniyetinizi üst noktalara taşıyabilirsiniz.

İleri tarihli gönderim seçeneği sayesinde zaman tasarrufu kazandırır
Toplu SMS gönderme programı, mesaj içeriğini ve alıcı listesini dilediğiniz an hazırlama imkânı tanır. Hazırladığınız mesajları istediğiniz tarihte alıcılarıyla buluşturabilirsiniz. Önceden hazırlayacağınız planlama ile zaman tasarrufu sağlayabilirsiniz.

Başlıklı SMS ile kurumsal imajınızı yükseltir
Kampanya, bilgilendirme ve reklam mesajlarınızı rastgele oluşturulan bir numara yerine kurumsal marka adınızla iletmek kullanıcılar arasında bilinirliğinizi arttıracağı gibi kurumsal imajınızı yükseltmeye de yardımcı olur.

Siz de Toplu SMS sisteminin bu ayrıcalıklı imkânlarından yararlanmak istiyorsanız ücretsiz üyelik oluşturarak SMS gönderimine başlayabilirsiniz.

Üyelik işlemleri hakkında daha detaylı bilgi için lütfen tıklayınızZorluSMS ile  Markanıza  Hız ve Değer Katın!
İş Ortaklığı Formu
İş Ortaklığı
Ara