0(212)-909-2884 Giriş Yap
Kurumsal Toplu SMS ile İş Hacminizi Büyütün

Kurumsal Toplu SMS ile İş Hacminizi Büyütün

Hızla gelişen ve değişen iş dünyasında Kurumsal Toplu SMS kullanımının yeri oldukça yaygındır. Her firma kendince bir nedenle Toplu SMS Sistemi üzerinden alıcılarına toplu mesaj gönderimi gerçekleştirmekte fakat tüm bu mesajların ne kadarı alıcılar üzerinde etkili olmakta, gelin birlikte inceleyelim.

Yapılan araştırmalar doğrultusunda 2021 yılında 48.7 milyon tüketicinin tercih ettiği markalardan Toplu SMS bilgilendirmesini kendilerinin isteyerek onayladığı ve Türkiye’de haberleşme konusunda mesaj kullanımının %9 büyüdüğü saptanmıştır.

Ek olarak, gönderilen Toplu SMS’lerin %95i hedef kitleye ulaşırken iletilen Toplu Mesaj’ların ilk üç dakikada yaklaşık %83’ünün okunduğunu da es geçmeyelim.

Bu bilgiler doğrultusunda ilerleyecek olursak, kullanıcılar ilgilendikleri kurumsal markalardan bilgilendirme, promosyon, kampanya içerikli mesajlar almayı gerçekten yararlı buluyor.

Peki toplu mesaj gönderimi işlemini kurumsal markanız için nasıl daha yararlı hale getirebilirsiniz?

Önce, hedef kitlenizi doğru belirleyerek Toplu SMS gönderimi gerçekleştirmeniz gerekmekte. Ayrıca, oluşturduğunuz kampanyalarla alıcılarınızı harekete geçirmek ise sizin elinizde. Mesaj içeriklerinizle alıcılarınızı eyleme teşvik etmeye çalışın. Eğer doğru kişiye doğru mesajı iletirseniz; Toplu SMS Sistemi üzerinden oluşturmuş olduğunuz pazarlama ve reklam kampanyalarından daha fazla dönüş elde edebilirsiniz.

Gönderdiğiniz Toplu SMS’lerin kurumsal bir kimlik altında Başlıklı SMS aracılığıyla iletildiğinden emin olun. Alıcılar gün içerisinde birçok yerden mesaj alıyor. Gönderilen mesajlar içerisinden sıyrılıp, dikkat çekebilmeniz ve firmanızın daha profesyonel gözükebilmesi için Kurumsal Toplu Mesaj desteği alabilirsiniz.

Mesaj paneli üzerinden ayarlayabileceğiniz otomatik Toplu SMS gönderimi sayesinde binlerce kişiye mesajınızı istediğiniz tarihte gönderebilir, bu sayede zaman tasarrufu kazanabilirsiniz.

Toplu SMS Sistemi, teknolojik gelişmelerle sürekli kendisini yenileyen ve gelişen bir sistem olması nedeniyle kurumsal firmaların duyuruları için ilk tercih sebebidir. Gerekli altyapı yatırımları ve saniyeler içerisinde binlerce kişiye ulaştırma hızıyla Kurumsal SMS, mobil pazarlama kampanyalarınızı duyurmanın en ekonomik, en kolay ve en hızlı yoludur. Dilediğiniz herkese tek bir tuşla mesaj gönderimi sağlayabilir, pazarlama ve promosyon kampanyalarınızdan herkesin haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.ZorluSMS ile  Markanıza  Hız ve Değer Katın!
İş Ortaklığı Formu
İş Ortaklığı
Ara