0(212)-909-2884 Giriş Yap
Toplu SMS ile Markanızı Güçlendirin

Toplu SMS ile Markanızı Güçlendirin

Toplu SMS’in hayatımızdaki yeri cep telefonlarının kullanımının artmasıyla birlikte önem kazandı. Telefonlarımızın her daim elimizde olduğunu düşünürsek, ekrana düşen bir bildiriminin görüntülenmesi ve okunması da saniyeler içerisinde gerçekleşiyor.  Bu noktada da toplu SMS gönderimlerini fırsata çevirerek pazarlama ve reklam kampanyalarına dönüştürmek; şirket sahiplerinin kullandığı önemli yollardan biri haline gelmiş oluyor.

Toplu SMS’i Fırsata Çevirin

İndirim ve Kampanya Mesajları Gönderin

Sattığınız ürünle alakalı bir indirim ya da kampanya hazırlığı içerisindeyseniz Toplu SMS gönderme programı ile kısa süre içerisinde büyük kitlelere ulaşmak çok basit. Hem en ekonomik hem de en kolay yol olan kurumsal SMS’ler ile müşterilerinizin indirimlerden anında haberdar olmasını sağlayarak satışlarınızla birlikte müşteri memnuniyetinizi de artırmanın tadını çıkartabilirsiniz.

Yeni Çıkan Ürünlerinizden Herkesi Haberdar Edin

Piyasaya yeni bir ürün sunma hazırlığı içerisindeyseniz önemli kıstaslardan biri de tabii ki ürünün getirisi olacaktır. Toplu SMS gönderimi sayesinde herkesin yeni çıkacak olan üründen haberdar olmasını sağlayabilir, ürününüzün bilinirliğini ve satış hacmini artırabilirsiniz.

Müşterilerinize Özel İndirim Kodları Hazırlayın

Müşteri kazanmaktan daha önemli ve zor bir yol vardır ki o da kalıcı ve daimi müşteri kazanmaktır. Kalıcı müşteri kazanmanın en önemli yolu da müşterilerinize özel bir hizmet sunmaktan geçer. Kalıcı müşteriler kazanmak için kullanıcılarınıza alışverişlerinde kullanmaları için SMS kodları belirleyebilirsiniz. Bu sayede gelirinizle beraber müşterilerinizin memnuniyetini artırmakla kalmaz kalıcı müşteriler de elde edebilirsiniz.

Kargo Takip Numaraları Paylaşın

İnternet siteniz üzerinden alışveriş yapan müşterilerinize kargolarıyla alakalı güncel bilgi ve takip numaraları paylaşmak her daim yararlı ve müşterinizi mutlu edecek bir yöntem olarak karşımıza çıkıyor. Kargo işlemleri hakkındaki ayrıntıları SMS yoluyla paylaşarak müşterilerinizin siparişleri ile ilgili merak ettikleri tüm soru işaretlerini zahmetsiz bir şekilde cevaplayabilirsiniz.

Siz de yukarıdaki adımları kurumsal şirketiniz ya da markanız için uygulayarak Toplu SMS göndermek için mevcut sebepleri okuyabilir ya da 0212 909 28 84 numaralı hattımız üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.ZorluSMS ile  Markanıza  Hız ve Değer Katın!
Ara