0(212)-909-2884 Giriş Yap
Mobil Pazarlama Aracı Olan Toplu SMS Gücünü Nereden Alıyor?

Mobil Pazarlama Aracı Olan Toplu SMS Gücünü Nereden Alıyor?

Mobil pazarlama yakın zamanda hayatımıza girmiş gibi görünse de aslında çok uzun yıllardır bizimle birlikte. Günlük yaşantımızın dijitalleşmesi ve kurumsal yaşamda pazarlama tekniklerinin her geçen gün kendini yenileyerek değişmesi, teknoloji ve pazarlamanın birbiriyle eş zamanlı ilerlemesine yol açtı. Eskiden, teknoloji ve pazarlama birbirinden farklı alanlar olsa bile günümüzde teknoloji ve pazarlamanın birbirinden ayrı düşünülmesi imkânsız hale gelmiştir.

Mobil Pazarlama nedir?

Mobil pazarlama, adından da anlaşılacağı gibi mobil cihazlar üzerinden yapılan pazarlama çalışmaları anlamına gelmektedir. Telefonların, tabletlerin, bilgisayarların kısaca tüm mobil cihazların artık sürekli elimizin altında olduğunu düşünürsek; etkili bir mobil pazarlama kampanyasının getirileri çok yüksek ölçüde olacaktır. Bu durumda, hedef kitleyi iyi tanımak ve reklam kampanyasının içeriğinin güçlü tutulması kampanyanın temel noktası olacaktır.

Mobil Pazarlamada Toplu SMS Neden Önemli ?

Mobil pazarlama seçenekleri arasında en eski yöntem olarak bilinen Toplu SMS Sistemi, telefonların hayatımızda önemli bir yer etmesiyle daha da etkili hale gelmiştir. Toplu SMS, en yaygın kullanılan mobil pazarlama yöntemidir.

1. Erişim Ağı
Toplu mesaj gönderimi ile birebir ulaşabileceğiniz kişi sayısını bir düşünün… İnternet erişimi olmayan telefonlara bile mesaj gönderimi gerçekleştirerek oluşturacağız mobil pazarlama kampanyanızı büyük kitlelere duyurabilirsiniz. Ayrıca 7/24 iletişim imkânı sunan Toplu SMS ile alıcılarınızla günün her saati iletişimde kalabilirsiniz. Toplu SMS, ulaşım ağı en geniş olan mobil pazarlama aracıdır.

2. Güçlü İletişim
Araştırmalar, iletilen Toplu Mesajların ilk üç dakika içerisinde %90 oranında okunduğu yönünde. Toplu SMS, anında mesaj gönderimi ile kullanıcılarına kesintisiz iletişimi de sunar. Bu özelliği sayesinde Toplu SMS Gönderimi, mobil pazarlama araçları arasında en etkili yöntemdir.

3. Güvenilirlik
Toplu SMS gönderme programı üzerinden Başlıklı SMS gönderimi sağlayarak alıcılarınızla güvenli iletişimin temellerini atabilirsiniz. Hangi markadan mesaj aldığını gören alıcının gelen mesajları ciddiye alma oranı artacaktır.

4. Uygun Fiyatlandırma
Toplu SMS; ulaşabileceğiniz kişi sayısı ile harcanan maliyeti kıyasladığınızda, mobil pazarlama araçları arasında en ekonomik olan yöntemdir. İhtiyacınıza yönelik kredi miktarına göre seçeceğiniz SMS Paketleri ile mobil pazarlama duyurularınızı düşük fiyatlandırma ile gerçekleştirebilirsiniz.ZorluSMS ile  Markanıza  Hız ve Değer Katın!
İş Ortaklığı Formu
İş Ortaklığı
Ara